Seraphim Solar

2021-4-20 · Fotowoltaika

Światowej klasy producent paneli PV.

Na rynku: od 2011 roku
Pochodzenie: Chiny
Siedziba: Changzhou‚ Chiny
Oddziały: Chiny‚ Japonia‚ Południowa Afryka‚ Australia

Strona: https://www.seraphim-energy.com/

 

O FIRMIE

Panele tego producenta znajdują się w rankingu TIER 1. Jest to ranking stworzony po to‚ by w jasny sposób sklasyfikować producentów sprzętu fotowoltaicznego o stabilnej pozycji. Spośród ponad 17 tysięcy różnych podmiotów z całego świata‚ do TIER1 dostaje się zaledwie 2% najlepiej ocenianych. 

Na całym świecie‚ bo w aż ponad 40 krajach‚  funkcjonują moduły o łącznej mocy 11 GW. 


 


O PANELACH

Co oferuje wam firma Seraphim w swoich panelach? Przede wszystkim połączenie zaawansowanych technologii. Zintegrowane wafle krzemowe 166 mm z technologiami bifacial‚ multi-busbar i half-cut cell.

Oprócz tego zwiększoną wydajność i gwarancję niezawodności‚ dzięki wieloszynowej szynie zbiorczej i technologii półogniw. Ponadto przecięcie komórek na pół zmniejsza również wpływ mikropęknięć i efektów gorących punktów‚ a podwójna szklana struktura zapewnia lepszą ochronę ogniw słonecznych.

Na końcu dostajesz możliwość uzyskania dodatkowej wydajności z tytułu zastosowanej technologii bifacial. Nowa seria jest w stanie przetwarzać energię padającego i rozproszonego światła z przodu‚ jednocześnie przekształcając energię ze światła odbitego i rozproszonego z tyłu. Dzięki temu moduły te mają wyższą wydajność przy normalnej ilości dostarczanego przez słońce światła i doskonałą wydajność przy niskim natężeniu promieniowania. [tu filmik; http://www.youtube.com/watch?v=ytS1o0iueKU?autoplay=1&dummy=1 ] 

NAGRODY

Firma Seraphim została przez DNV GL akredytowana jako “TOP PERFORMER” roku 2017.

W 2019 roku Uznany za “TOP PERFORMER” przez PVEL.

Także w 2020 roku zostali mianowani jako “TOP PERFORMER”‚ ponownie przez instytut PVEL.


 

Celem firmy Seraphim jest: “(...) zrozumienie roli‚ jaką odgrywamy w rozwiązywaniu światowego kryzysu energetycznego. Wierzymy‚ że możemy zbudować zrównoważony biznes‚ pomagając chronić i pielęgnować cenne zasoby‚ od których wszyscy jesteśmy zależni. (...) Naszym marzeniem jest „Shifting the Future”. [ad.red. dosł. przesuwanie przyszłości‚ tu: szybsze znajdowanie nowych rozwiązań technologicznych].” Jakość jest podstawą sukcesu. Ciągłe innowacje firmy Seraphim w kierunku produktów lepszej jakości i nowych technologii pozwalają im dzielić się sukcesem ze swoimi klientami. 

W październiku 2013 roku Seraphim podarował systemy słoneczne szkole podstawowej w mieście Heni i szkole podstawowej w mieście Pajiang w Tybecie. Te dwie instalacje mogą zagwarantować podstawowe zaopatrzenie szkół w energię elektryczną do oświetlenia i urządzeń do uzdatniania wody zasilanych prądem. To jeden ze sposobów w jaki Seraphin kształtuje lepszą przyszłość dla młodych ludzi.

W dniu 2 kwietnia 2021 r.‚ W Światowy Dzień Autyzmu‚ Seraphim dołączył do międzynarodowej kampanii „Light It Up Blue” w Changzhou. Seraphim przekazał 100 000 jenów na rehabilitację dzieci autystycznych i otrzymał nagrodę „Caring Enterprise” od rządu Changzhou.


Masz więcej pytań? Wypełnij formularz kontaktowy.