LONGi solar

2021-4-20 · Fotowoltaika

Lider wśród paneli fotowoltaicznych

Na rynku: od 2000 roku
Pochodzenie: Chiny
Siedziba: Xi’an w Chinach‚
Oddziały: w Japonii‚ Niemczech‚ Ameryce‚ Indiach‚ Malezji i Australii

Strona: https://en.longi-solar.com/

 

O FIRMIE

Firma Longi Solar stale prowadzi badania nad najnowszymi technologiami‚ mającymi poprawić jakość i wydajność ich produktów. Niedawno mogliśmy słyszeć o osiągnięciu nowego rekordu wydajności monokrystalicznych ogniw.


 

O PANELACH

Firma LONGi Solar rocznie dostarcza paneli o mocy ok. 30 GW‚ co daje nam około ¼ globalnego zapotrzebowania. Wykorzystują nowoczesne technologie PERC oraz HALF CUT‚ gwarantując nam większą efektywność i niezawodność modułów.

Ogniwa PERC wyróżniają się przez dodatkową warstwę dielelektryka. Warstwa a zapewnia skuteczniejsze wykorzystanie promieni słonecznych.

HALF CUT to tzw. ogniwa połówkowe‚ umożliwiające nam redukcję strat związanych z częściowym zacienieniem lub zabrudzeniem. Nadto panele z technologią HALF CUT są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne‚ a dzięki temu Twoja instalacja będzie charakteryzowała się dłuższą żywotnością.


 

NAGRODY

5 czerwca 2019 r. - amerykański instytut RETC przyznał LONGi nagrodę High Achiever Award. Firma zapracowała sobie na oznaczenie High Performance za zobowiązanie do zachowania jakości‚ wydajność i wytrzymałość.


 

CEL

Celem LONGi SOLAR jest wyeliminowanie śladu węglowego. Już teraz szerzą koncepcję “solar for solar”‚ która ma na celu produkowanie swoich towarów wyłącznie za pomocą odnawialnych źródeł energii. Dwie fabryki osiągnęły poziom zużycia czystej energii wynoszący 100% (Lijiang i Baoshan)‚ trzecia osiąga 96‚6% (Chuxiong). Za swoje skuteczne działania w minimalizacji emisji CO₂ LONGi otrzymała certyfikat CERTISOLIS. Ten dokument konfirmuje niską emisję dwutlenku węgla do atmosfery od pozyskania surowców‚ przez produkcję i transport‚ aż po utylizację i recykling.


 

Azjatycki producent modułów fotowoltaicznych znany jest z zaangażowania w pomoc społeczną i charytatywną. 

Po trzęsieniu ziemi w Yushu zorganizowali zbiórkę‚ która zgromadziła ponad 50 tysięcy chińskich juanów‚ co w przeliczeniu daje nam ok. 30 tysięcy polskich złotych. 

Są patronem Stowarzyszenia Opieki Społecznej Shaanxi Agape‚ która zajmuje się dostarczaniem produktów pierwszej potrzeby‚ a także zabawek‚ ubrań i sprzętu niezbędnego dzieciom w trudnej sytuacji. Co więcej spośród pracowników firmy wybrano wolontariuszy‚ którzy odwiedzają i na miarę swoich możliwości pomagają potrzebującym.

Firma zaaranżowała kampanię dla ubogich szkół podstawowych w bardzo oddalonych regionach górskich. W ramach wsparcia pracownicy przeznaczyli przybory i pomoce szkolne‚ a także udzielili pomocy finansowej szkołom dotkniętym ubóstwem.


 

Po więcej informacji zasięgnij u Swojego doradcy.

Masz więcej pytań? Wypełnij formularz kontaktowy.