Growatt

2021-4-20 · Fotowoltaika

Firma w TOP 10 globalnych dostawców inwerterów

Na rynku: od 2010 roku
Pochodzenie: Chiny
Siedziba: Shenzhen w Chinach
Oddziały: 

Strona: https://growatt.pl

 

O FIRMIE

Firma dostarcza falowniki PV‚ które obejmują zakres mocy od 0‚75 kW do 250 kW. Ponadto Growatt oferuje inwertery poza sieciowe i magazynujące‚ falowniki do pompowania energii słonecznej‚ akumulatory energii oraz różnorodne moduły monitorujące PV i urządzenia inteligentnego domu. Do tej pory Growatt dostarczył ponad dwa miliony falowników do ponad 100 krajów na całym świecie.

W 2020 roku‚ w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie‚ Growatt zbudował nową fabrykę w mieście Huizhou.

Pomimo bycia ogromną światową firmą Growatt pragnie trafiać w potrzeby każdego segmentu - od falowników dla domów jednorodzinnych do rozległych farm fotowoltaicznych.


 


O FALOWNIKACH

Najważniejsze cechy falowników Growatt to przede wszystkim jego niska awaryjność‚ dzięki której nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów napraw. Zabezpieczenia AC/DC typu II dają gwarancję bezpieczeństwa działania nawet podczas burzy. Wygląd falowników został zaprojektowany w sposób nowoczesny i elegancki. Oprócz tego powstała aplikacja na telefon Growatt ShinePhone‚ która jest dostępna w języku polskim i oferuje różne metody monitorowania działania Twojej instalacji.
NAGRODY

W 2013 otrzymali Wyróżnienie High-Tech Enterprise‚ w 2017 znaleźli się w TOP 10 rankingu IHS. 2020 rok przyniósł firmie Growatt dwie nagrody: Nagroda od PV Magazine w kategorii Publisher‘s Pick za ciągłe rozwijanie i innowacyjność oferowanych produktów i tytuł TOP PV BRAND w Polsce nadany przez Organizację EuPD Research.

Już w ciągu pierwszych miesięcy 2021 roku Growatt New Energy zostało nagrodzone drugi rok z rzędu przez Organizację EuPD Research tytułem TOP PV BRAND w Polsce.


Wszystkie zdobyte nagrody znajdują się na oficjalnej stronie https://growatt.pl 

CEL

Bezpieczeństwo Twoje i całej Twojej rodziny zapewnią Ci szczególne zabezpieczenia zastosowane w falownikach. Jak chyba każda firma działająca w gałęziach OZE ich celem jest pozostawienie po sobie zdrowszego środowiska nich dotychczas - przekłada się to na minimalizowanie emisji CO i zmniejszanie liczby wycinanych drzew. 

O więcej informacji zapytaj Swojego doradcę.

Masz więcej pytań? Wypełnij formularz kontaktowy.