FoxESS

2021-4-20 · Fotowoltaika

Polski Producent Inwerterów

Na rynku: od 2012 roku

Pochodzenie: Chiny
Siedziba:
Shenzhen w Chinach

Strona: https://www.fox-ess.pro/


 

O FIRMIE

FoxESS jest światowym liderem w produkcji falowników i rozwiązań do magazynowania energii. Ich produkty są uosobieniem ducha innowacyjności i ekologiczności, które sprzedają na rynkach całego świata od Chin aż po Unię Europejską. Produkty FoxESS są ikoną nowoczesności, które zostały zaprojektowane przez czołowych światowych ekspertów w dziedzinie falowników fotowoltaicznych i magazynów energii. Produkty FoxESS łączą innowacyjną myśl technologiczną z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu fotowoltaiki i troską o środowisko naturalne.

FoxESS to część konglomeratu renomowanych i uznanych firm, których głównym udziałowcem jest Tsingshan Group, spółka z listy Fortune Global 500 i największy producent stali nierdzewnej na świecie. Obecnie Tsingshan Group planuje ekspansję w dziedzinie transformacji energetycznej, czego wyrazem jest powołanie firmy - FoxESS. Firma ta specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów oraz rozwiązań z zakresu rozproszonego wytwarzania dla rynku PV i ESS. Produkty FoxESS stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w komercyjnych rozwiązaniach.

FoxESS jest godnym zaufania producentem falowników. Posiada oddzielny oddział w polsce, zapewnia dwunastoletnią gwarancję produktową.


 

O FALOWNIKACH 

Falowniki marki FOX ESS posiadają wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, które bezpośrednio wpływają na ich żywotność oraz kulturę pracy. Cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród instalatorów, którzy doceniają solidne wykonanie, łatwość i prostotę konfiguracji oraz bezproblemowy i szybki montaż. Falowniki podczas swojej pracy nie wydają żadnych nieprzyjemnych dźwięków. Jest to duża zaleta, gdyż falowniki montowane są w różnych miejscach i tym samym ich cicha praca jest mocno doceniana. 

Ogromną zaletą falowników FoxESS jest ich szybki start. Falowniki włączają się już przy minimalnych wartościach napięć i prądów. Również połączenie z siecią AC i start produkcji odbywa się szybko i przy niskich wartościach. Sama próba połączenia do sieci AC odbywa się jedynie wtedy, kiedy falownik posiada odpowiednią do tego moc. W innym przypadku nie są podejmowane próby, a co za tym idzie przekaźniki nie są niepotrzebnie uruchamiane. Będzie to duża zaleta szczególnie w okresie jesienno-zimowym, przekładająca się bezpośrednio na żywotność i bezawaryjność falownika.

W tych inwerterach zastosowano odizolowanie tranzystorów od radiatora szklaną płytką – całkowicie uniemożliwiającą ewentualne przebicia i powstawanie łuków elektrycznych. Płytka zabezpieczona jest pastą termoprzewodzącą, umożliwiającą prawidłową przewodność cieplną. To bardzo rzadko praktykowane rozwiązanie, a przy tego typu urządzeniach bardzo istotne.


 

CEL

Produkty firmy FoxESS łączą innowacyjną myśl technologiczną z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu fotowoltaiki i troską o środowisko naturalne. A o rozwój nowych technologii dbają eksperci, inżynierowie i technicy z całego świata, każdy dzień poświęcając badaniom, mającym przynieść lepsze jutro.


 

O więcej informacji zapytaj Swojego doradcę.

Masz więcej pytań? Wypełnij formularz kontaktowy.